Monastyr

Wszystko co potrzebne, żeby zacząć grać


#1 2008-11-10 16:24:52

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Konrad

Nie narzucam profesji, wszystko poza duchownymi będzie mile widziane.

Chciałbym, żeby był to facet z krwi i kości i tyle, reszta należy do Ciebie.

Offline

 

#2 2008-12-01 03:40:09

Paradoks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konrad

No to moja postać w zasadzie gotowa. Robiłem ją w programie, do którego wrzuciłem link w odpowiednim temacie, zatem powiedz tylko, gdzie Ci przesłać pliczek.

Offline

 

#3 2008-12-01 16:34:28

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Konrad

Nie pamiętam czy to plik był, czy to gdzieś wisi, jak wisi wrzuć sznurek tutaj plz, jeśli pliczek to poproszę na maila, wyślę sms'\em.

Offline

 

#4 2008-12-01 19:21:09

Paradoks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konrad

Wysłane.

Daj znać, jak się zapoznasz, czy są jakieś uwagi, czy coś trzeba zmienić lub dodać.

Nie zamieściłem wprawdzie sposobu powiązania z postacią Sabriny, ale uzgodniliśmy, że mąż jej postaci był moim bliskim towarzyszem broni i często bywałem w ich majątku, znamy się od wielu lat, prawdopodobnie dobrze; być może też wiemy o sobie co nieco, ale na pewno nie wszystko, tak będzie dla wszystkich ciekawiej.

Offline

 

#5 2008-12-01 20:08:19

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Konrad

Postać podoba mnie się bardzo. Dopracuj szczegóły plz, majętności na ten przykład, jeśli chodzi o sojuszników twój wybór, ja mogę zaproponować , że wybierzesz nazwisko i generalnie cechy, zarys, rolę, ja dodam historię powiązaną z historią WM Lothara Esteveza i coś dopełnimy, twój wybór...

Na 1 sesji proszę o przypomnienie, że dostajesz jakieś punkty za historię na wstępie, wszystko ma ręce i nogi, tajemnica podoba mi się bardzo. Kontent jestem - żołnierskimi słowy.

Offline

 

#6 2008-12-01 20:20:26

Paradoks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konrad

Co do sojuszników, to szczerze mówiąc nie za bardzo mam na nich pomysł. Poza postacią Sabriny nie jest to pewnie nikt ważny, przynajmniej na razie - Lothar po opisanych wydarzeniach nie nawiązywał bliższych przyjaźni, poza tym z natury jest raczej bardziej samotnikiem. Ewentualnie zostawię tu wolne miejsce na jakiegoś twojego NPC, jeżeli ktoś będzie pasował ze względu na historię.

Majętności dopracuję w wolnej chwili i wyślę update karty.

Dzias się odezwał?

Offline

 

#7 2008-12-01 20:23:02

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Konrad

Okej jak tylko złapie chwilę wolnego wrzuce jedną postać tutaj. Powinna Ci pasować.

Nie odezwał się, zadzwonię do niego jutro jakoś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nintendods.pun.pl www.priv-m2.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl www.zsz1.pun.pl