Monastyr

Wszystko co potrzebne, żeby zacząć grać


#1 2008-11-10 16:29:25

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Sabrina

Profesja: Dama (nie ma w podręczniku, do ściągnięcia z sieci w pdf, poszukaj plz) (http://monastyr.pl/art/7/dandys/)

Majętności: koniecznie duży dom (może dworek) połączony z winnicą

Historia: twój mąz zginął jakiś czas temu na wojnie, służył w kordyjskiej armii, czas określ sama

Offline

 

#2 2008-12-03 10:44:54

Serena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sabrina

Daję znak życia, coby nie było.

Ja całą historię postaci już mam obmyśloną, obecnie jestem na etapie męczenia się z rozpisywaniem karty i dogrywaniem szczegółów.

Offline

 

#3 2008-12-03 16:34:43

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sabrina

Miło słyszeć, czekam zatem

Offline

 

#4 2008-12-03 20:23:17

Serena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sabrina

Mam jeszcze jedno pytanko. Jak dokładnie określamy szczegóły związane z majątkiem postaci i jak ściśle trzymać się tego, co mam do rozdysponowania wg. podręcznika? Szczerze mówiąc, nie mam ochoty rozpisywać każdej pary gaci jakie mam przy sobie, zwłaszcza że postać obecnie nie podróżuje...

Offline

 

#5 2008-12-04 08:36:32

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sabrina

Chodzi o majętności czyli rzeczy o wartości powyżej 1 pierścienia, cenne znaczy się. Tak wogóle to jeśli Ci na coś zabraknie, nie przejmuj się, powiedzmy, że nie musisz wydawać wiosek na Dworek i winnice, które narzuciłem od górnie. Już jasne?

Offline

 

#6 2008-12-05 01:58:20

Serena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sabrina

Ok

Ponieważ moja postać nie posiada szkoły szermierczej, przeto mam jeszcze w zapasie 3 tysie kordinów, myślę więc że wystarczy.

Ostatnia rzecz jaka mi została, to skończyć pisać historię postaci - oczywiście będzie za długa i w ogóle ble wstrętna brazyliana, więc może na wszelki wypadek przygotuję streszczenie.

Offline

 

#7 2008-12-11 11:39:18

Duperelek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Sabrina

SABRINO bez historii twojej postaci jest mi ciężko ruszyć całość...

KOMON KOMON

EDIT: Historia jest świetna. Właśnie kogoś takiego jak Adela szukałem. Z tajemnicą wstrzeliłaś się bezwiednie w historię, którą zamierzam wam opowiedzieć. Ale, ale... nie uprzedzajmy wypadków.

Dopomnij się o punkciki na 1 sesji i dopracuj tło. Sojuszników, służbę w posiadłości, ekwipunek dla tak szacownej damy itp

Bardzo mi się to zaczyna podobać, możecie też pogawędzić z Paradoksem o tym i owym z przeszłości waszych postaci, skąd się znacie (bo zakładam że się znacie) , kiedy się spotkaliście po raz pierwszy itd. Wykombinuj też, dlaczego zaprosiłaś na skromne urodzinowe przyjęcie właśnie jego, a także kogo jeszcze zaprosiłaś (jeśli masz takie życzenie) całośc obgadamy.

Wiem, że to nie na miejscu pytać damę o wiek, ale... Muszę wiedzieć, które to twoje urodziny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-m2.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl www.zsz1.pun.pl